Blog i zdjęcia.

Blogi ze zdjęciami stały się ostatnio bardzo popularne, gdyż wiele ludzie pasjonujących się fotografią zaczęło dzielić się w Internecie swoimi dziełami. Osoby takie bardzo pasjonują się fotografią i każdego nowego dnia w zdjęciach uwieczniają piękno i potrafią je dostrzec w zwykłych codziennych czynnościach uwiecznionych na zdjęciach. Zdjęcia , które publikują nie tylko sprawiają im wiele radości, ale również zostają docenione przez inne osoby umiejące dostrzec piękno w fotografii.

Zakładanie bloga fotograficznego.

Musimy pamiętać, że blog , którego chcemy założyć może być w każdej chwili usunięty, jeśli korzystamy z danej strony z foto blogami. Jest to serwis należący do jakiejś osoby i jeśli nie spodoba jej się to co zamieszczamy lub piszemy to nasz blog może zostać usunięty wraz ze wszystkimi zdjęciami jakie w nim były zamieszczone. Jest to jeden z darmowych sposobów na założenie bloga. Możemy również skorzystać z płatnych sposobów, wtedy mamy pewność, że jesteśmy właścicielem serwera i wszystkie zdjęcia i opisy są tylko i wyłącznie naszą własnością, nikt nie może ich kopiować i przywłaszczać dla siebie, oraz w takim przypadku mamy pewność, że nikt nam nie usunie naszej strony i naszych cennych zdjęć.

Blogi ze zdjęciami- dlaczego warto?

Jeśli chcemy prowadzić taki blog ze zdjęciami, najpierw musimy zdać sobie sprawę czy to co robimy sprawia nam prawdziwa radość i jest dla nas przyjemnością. Fotografujemy z wielu powodów, możemy to robić z czystej przyjemności, z miłości do fotografii, z miłości, dla sztuki, aby utrzymać coś przemijającego na obrazie, który będzie z nami trwał przez jakiś czas przypominając tą piękną chwilę, w podróży, aby uchwycić coś, czego, możliwe, że nie ujrzymy już nigdy więcej na żywo, chcemy pokazać siebie- wiele rzeczy które robimy nas definiuje i dopełnia, może to być dla nas fotografia. Robione przez nas zdjęcia są odzwierciedleniem nas samych, to co fotografujemy i z jaka pasją pokazuje jakimi ludźmi jesteśmy i co nas najbardziej zachwyca i co przykuwa najbardziej naszą uwagę i nas interesuje. Przez takie fotografie można rozszyfrować człowieka- jaki jest, co czuje, gdy fotografuje i jak się czuje, gdy może się poświęcać swojej pasji i dzieli się nią z innymi.

Daliśmy się wciągnąć i robimy dużo zdjęć, ponieważ są one dla nas czymś dużo więcej niż tylko arkuszem papieru czy zwykłą zbitką pikseli przedstawiających miejsca, osoby i jakieś czynności.

Fotografia jest dla nas czymś co kochamy, więc powinniśmy dzielić się naszą miłością z innymi tak żeby oni również mogli dostrzec piękno, które i my zauważamy za każdym razem, gdy robimy jakieś zadziwiające i wspaniałe zdjęcie, pełne pasji i zachwytu. Zachwyt nie jest tylko jednostronny i w ten sposób możemy poznać wielu ludzi, którzy są tacy sami jak my i kochają to co my, i w ten sposób można wspólnie spędzać czas na tym co kochamy, żeby później na naszej stronie internetowej dzielić się tym z innymi.